امروز: جمعه 24 آبان 1398
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

ویژگیهای RAS

ویژگیهای RAS دسته: کامپیوتر و IT
بازدید: 3 بار
فرمت فایل: doc
حجم فایل: 18 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 20

بحث Remote Access Service به نسخه های قدیمی سرویس دهنده ویندوز NT برمی گردد كه اسم آن سرویس دهنده پیشرفته ویندوز NT نسخه (NTAS) 31 بود RAS اصولاً برای دادن قابلیت Dial – up تلفنی به كاربران برای برقراری ارتباط با یك سیستم NTAS و دسترسی به منابع اشتراكی شبكه از طریق مودم طراحی شده بود دامنه سرویسهای RAS به موارد زیر گسترش یافته است

قیمت فایل فقط 7,700 تومان

خرید

ویژگیهای RAS

بحث Remote Access Service به نسخه های قدیمی سرویس دهنده ویندوز NT برمی گردد كه اسم آن سرویس دهنده پیشرفته ویندوز NT نسخه (NTAS)  3.1  بود . RAS اصولاً برای دادن قابلیت Dial – up تلفنی به كاربران برای برقراری ارتباط با یك سیستم NTAS و دسترسی به منابع اشتراكی شبكه از طریق مودم طراحی شده بود . دامنه سرویسهای RAS به موارد زیر گسترش یافته است :

  • دسترسی به شبكه از راه دور
  • دسترسی به اینترنت از طریق TCP/IP
  • پروتكل تونلینگ نقطه -  به -  نقطه (PPTP)

دسترسی به شبكه از راه دور

اولین ویژگی RAS ، قابلیت دسترسی به منابع اشتراكی شبكه برای سرویس گیرنده های NT ، 2000 و ویندوز XP از طریق ارتباط Dial-up است . اینكار باعث می شود كه كاربران شما بتوانند بطور كاملاً راحتی با شبكه ارتباط برقرار كنند ، مثلاً آنها می توانند به شبكه شما Dial كنند و به فایلها و برنامه های ذخیره شده روی ایستگاههای كاری شبكه و سرویس دهنده های روی یك سایت سرویس گیرنده دسترسی داشته باشند .

RAS همه پروتكلهای استاندارد در یك شبكه  ویندوز NT را مثل NetBEUI ، IPX/SPX و TCP/IP ، فریمهای مخففی شده و انتقال داده شده و كپسوله شده از طریق ارتباطات dial-up را پشتیبانی می كند آن فریمها برای سیستمهای دیگر روی شبكه (یا حتی برای سیستمهای روی اینترنت) مقدر شده اند و وقتی به شبكه مورد نظر می رسند مجدداً unpack می شوند و به شبكه وارد می شوند  این ویژگیها می توانند به طرق مختلفی مورد استفاده قرار گیرند .

مثلاً شركتهایی كه نمی توانند روی تكنولوژیهای پرسرعت WAN سرمایه گذاری كنند ، می توانند از خطوط ارزانتر یا خطوط دیجیتالی همانند لینكهای WAN استفاده نمایند . شركتهای با لینكهای پیشرفتة WAN هنوز هم می توانند از ارتباطات ارزانتر RAS برای امكان سرویس backup در حالتی كه لینكها fail  می شوند استفاده كنند .

امكان دسترسی به  شبكه شما برای كاربران دور یك فرآیند فوق العاده خطرناك است . هر نوع رخنة امنیتی روی آن ارتباط می تواند منجربه از كار افتادن ساختار داخلی IS شما شود . بدین دلیل ، RAS روشهای امنیتی قابل انعطاف و قدرتمندی را در موارد زیر عرضه داشته است :

قیمت فایل فقط 7,700 تومان

خرید

برچسب ها : دانلود مقاله ویژگیهای RAS , خرید مقاله ویژگیهای RAS , خرید و دانلود مقاله ویژگیهای RAS , دانلود و خرید مقاله ویژگیهای RAS , دانلود رایگان مقاله ویژگیهای RAS , دانلود رایگان تحقیق ویژگیهای RAS , دانلود رایگان پژوهش ویژگیهای RAS

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر