امروز: جمعه 24 آبان 1398
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

ویندوز اکسپلورر (Windows Explorer)

ویندوز اکسپلورر (Windows Explorer) دسته: کامپیوتر و IT
بازدید: 3 بار
فرمت فایل: doc
حجم فایل: 16 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 22

برنامه ای است كه توانایی نمایش پوشه های موجود در درایوهای مختلف را بطور همزمان داشته و همچنین قابلیت اجرای فرامین مربوط به مدیریت فایلها و پوشه ها را نیز دارا می باشد

قیمت فایل فقط 7,700 تومان

خرید

ویندوز اکسپلورر (Windows Explorer)

برنامه ای است كه توانایی نمایش پوشه های موجود در درایوهای مختلف را بطور همزمان داشته و همچنین قابلیت اجرای فرامین مربوط به مدیریت فایلها و پوشه ها را نیز دارا می باشد .

 1  - مدیریت فایلها و پوشه ها بوسیله  windows Explorer

برای باز كردن پنجره windows Explorer چندین روش وجود دارد :

روش اول :  ابتدااشاره گر ماوس را روی نماد Computer  My  برده و كلید سمت راست آن را فشار دهید تا منوی میانبر مربوطه باز شود .

سپس از منوی  باز شده روی گزینه Explore  كلیك كنید تا پنجره مربوطه ظاهر گردد .

روش دوم :  در این حالت بااستفاده از منوی start روی گزینه programs  كلیك كنید و سپس برنامه ُwindows Explorer را اجرا نمایید .

پنجره windows Explorer به دو كادر مجزا تقسیم شده است كادر سمت چپ ساختار درختی پوشه ها و كادر سمت راست ، محتویات درون پوشه انتخاب شده را نشان می دهد .

یك نوار باریك به نامsplit مرز بین این دو ناحیه رامشخص می كند كه به وسیله Drag  كردن م یتوان محل آن را تغییر داد با استفاده از منوی View نیز می توان نحوهنمایش متفاوتی برای نمادها در نظر گرفت .

            در كادر سمت چپ كه محل نمایش ساختار درختی موضوعات است ، همانطور كه در تصویر مشاهده میكنید در كنار بعضی از پوشه ها علامت + كوچكی قرار دارد كه نشانه وجود یك یا چند زیر مجموعه در پوشه مذكور است .

            در صورتی كه اشاره گرموس را روی لامت + منقل كرده و كلیك كنید زیر مجموعه ها نمایش داده خواهد شد وعلامت + به – تبدیل می شود و به كلیك جدد برروی همان محل ، حالت نمایش به صورت اولیه برخواهد گشت .

برای مال :

1-   روی علامت + كنار درایو C كلیك میكنیم تا پوشه های داخل آن به نمایش درآیند

2-    از میان پوشه های به نمایش درامده windows را انتخاب كرده وری نام پوشل دبل كلیك می كنیم محتویات این پوشه : به نمایش درآمده و یا برنامه ها اجر خواهند شد .

همچنین انجام كلیه عملیات مربوط به مدیریت فایلها و پوشه ها نظیر ایجاد، حذف ، كپی انتقال و غیره كه در فصول قبل بررسی شده در این برنامه نیز میسر است .

قیمت فایل فقط 7,700 تومان

خرید

برچسب ها : ویندوز اکسپلورر , دانلود مقاله ویندوز اکسپلورر , خرید مقاله ویندوز اکسپلورر , دانلود و خرید مقاله ویندوز اکسپلورر , خرید و دانلود مقاله ویندوز اکسپلورر , دانلود رایگان مقاله ویندوز اکسپلورر

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر