امروز: پنجشنبه 2 آبان 1398
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

آشنایی با عملیات یکی از مناطق نفتی

آشنایی با عملیات یکی از مناطق نفتی دسته: برق
بازدید: 3 بار
فرمت فایل: doc
حجم فایل: 607 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 34

آشنایی با عملیات یکی از مناطق نفتی در 34 صفحه word قابل ویرایش با فرمت doc

قیمت فایل فقط 14,300 تومان

خرید

 آشنایی با عملیات یکی از مناطق نفتی در 34 صفحه word  قابل ویرایش با فرمت doc


فهرست مطالب

آشنایی با عملیا ت یکی از مناطق نفتی   

واحد برق

پست فشار قوی

تجهیزات پست     

ترانسفورماتور                      

ترانسفورماتور سه فاز                                                      

اتصالات ترانسفورماتورسه فاز                          

اتصال ستاره – ستاره

اتصال مثلث – مثلث 

اتصال مثلث -  ستاره

اتصال ستاره – مثلث

اتصال مثلث باز   

ترانسفورماتورهای جریان

ترانسفورماتورهای اندازه گیری

ترانسفورماتورهای پتانسیل 

اشکال ضمیمه


آشنایی با عملیات یکی از مناطق نفتی:

شرح فعالیتها:

منطقه خطوط و لوله تهران زیر مجموعه ی شرکت خطوط لوله ونفت ایران می باشد این شرکت با قریب 13000 کیلومتر خطوط لوله با گذر از ارتفاعات و کوهپایه ها حمل مواد نفتی را به اقصی نقاط کشور برعهده دارد یا به صورتی وظیفه این شرکت حمل مواد نفتی از منابع زیر زمینی آن تحت عنوان نفت خام به پالا یشگاههای کشور می باشد که پس از انجام مراحل پالایش ودر اختیار گرفتن مواد پالایشی تحت عنوان فرآورده های نفتی شامل نفت سفید,   نفت گاز, بنزین و... در پوشش پروسه ی برنامه ریزی شده ی حمل مواد از طریق لوله و هدایت و پشتیبانی تلمبه خانه های مسیر راه به مراجع مورد نیاز حمل و تحویل شرکت پخش جهت استفاده ی مصرف کنندگان می گردد .

منطقه ی تهران خود دارای واحدهای مکانیک , برق , بهره برداری,  مخابرات اداری ومالی، تعمیرات عمومی وتعمیرات خط می باشد که شرح وظایف آن به اختصار بیان می گردد:

واحد مالی واداری:

نقل وانتقالات پرسنلی،  محاسبات  کنترل ایاب وذهاب , مکاتبات اداری , ترفیعات , انتصابات , حقوق ودستمزد ,  پرداخت اسناد مالی و کنترل بودجه را به عهده دارد.

واحد بهره برداری کنترل وبرنامه ریزی :

حمل به موقع مواد نفتی را به عهده دارد افراد این واحد باید آشنایی کامل با کامپیوتر وعملکرد سیستمهای کنترل پیشرفته را داشته باشند به این منظور پس از استخدام نیروی لازم آموزش لازم توسط واحدهای آموزشی  دایر خواهد شد.

واحد تعمیرات عمومی :

موظف به نگهداری وتعمیرات ساختمان ها یا ملحقات مربوطه و سیستمهای جانبی مربوطه می باشند وهمچنین ایمنی وآتش نشانی کلیه ی سیتمها را نیز به عهده دارند.

واحد مکانیک :

مسئول تأمین قطعات ونگهداری و تعمیرات کلیه ی موتورها و پمپها با ملحقات مربوطه در سطح منطقه اعم از تلمبه خانه ها که در مسیر لوله قرار دارند.

واحد برق:

مسئول تأمین قطعات,  نگهداری , تعمیرات الکتروموتورها پستهای فشار ضعیف وقوی تأمین کننده ی تغذیه ی تلمبه خانه های مواد نفتی و مسیرهای ارتباطی لازم می باشد .

 - واحد مخابرات:

 مسئول تأمین ارتباط ثابت وسیار یاد شده درون صنعت می باشد.

 - تعمیرات خط:

مسئول نگهداری وتعمیرات به موقع مسیرخطوط لوله کنترل ورسیدگی حریم لوله ها با انجام بازدید دوره ای  وتعریف شده می باشد.

واحد برق:

این واحد از قسمتهای مختلف تشکیل شده است بخشی از آن گروه های تعمیراتی که در طول شبانه روز آماده ی عملیات تأمینی و نگهداری وکنترل خطوط ارتباطی برق و سیستمهای در حال کار بوده ودر این راستا علاوه بر برنامه ریزی بازدیدهای دوره ای و ثبت نمونه ها آماده ی اعزام به موقع  گروه های تعمیراتی به واحد مورد نیاز می باشند.

بخش دیگر آن در شاخه های مختلف شامل فشار ضعیف وقوی به صورت گردشی  ( نوبت کاری)  مسئول بهره برداری ونگهداری سیستمهای کنترلی یاد شده می باشند.

کلیه ی واحدها تحت آموزش ونگهداری و رعایت مجموعه کنترلهای ایمنی واستاندارد فعالیت داشته و دارای گواهینامه های بین المللی مربوطه می باشد .

قیمت فایل فقط 14,300 تومان

خرید

برچسب ها : آشنایی با عملیات یکی از مناطق نفتی , آشنایی با عملیات یکی از مناطق نفتی , آشنایی با عملیات یکی از مناطق نفتی , دانلود آشنایی با عملیات یکی از مناطق نفتی , دانلود تحقیق درمورد آشنایی با عملیات یکی از مناطق نفتی , آشنایی با عملیات یکی از مناطق نفتی , آشنایی مناطق نفتی , عملیات مناطق نفتی

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر