امروز: شنبه 16 آذر 1398
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

آشنایی با UML

آشنایی با UML دسته: کامپیوتر و IT
بازدید: 1 بار
فرمت فایل: doc
حجم فایل: 25 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 26

زبان مدل سازی یكپارچه (UML) زبانی است برای مشخص سازی ، مجسم سازی ، ساخت و مستند سازی دست آوردهای سیستم های نرم افزاری و مدل سازی و

قیمت فایل فقط 7,700 تومان

خرید

آشنایی با UML

زبان مدل سازی یكپارچه (UML) زبانی است برای مشخص سازی ، مجسم سازی ، ساخت و مستند سازی دست آوردهای سیستم های نرم افزاری و مدل سازی و كار و دیگر سیستمهای غیر نرم افزاری .

Uml مجموعه ای از بهترین تجربیات مهندسی كه موفقیتشان در مدل سازی سیستمهای بزرگ و پیچیده به اثبات رسیده است را عرضه می دارد.

تعریف UML  شامل اسناد زیر می گردد :

معنا شناسی  UML : كه مفاهیم غنی و دستور نگارش وعلا ئم زبان مدلسازی یكپارچه را تعریف می كند UMLبه وسیله بسته ها به صورت معماری گونه لا یه بندی و سازماندهی میشود . در  هر بسته عناصر مدل بر حست دستور نگارش (با استفاده از متن و عبارت زبان محدودیت شیء معروف به OCL )و معانی (با استفاده از متن دقیق) تعریف می شوند .

راهنمای علائم UML : فكر و اندیشه را تعریف می كند و مثال های خوبی را ارائه می كند. علائم UML نحو گرافیكی را برای بیان معانی توصیف شده توسط فرا مدل های UML ارائه می كند.

توسعه ی UML برای فرایند شیءدر مهندسی نرم افزارو توسعه UML برای مدل سازی تچارت : این توسعه های UML شامل توسعه خاص فرایند و توسعه خاص حوزه مسئله در UML برحسب مكانیزم های توسعه ای شان و آیكون نمودار فرایند می گردد .

قیمت فایل فقط 7,700 تومان

خرید

برچسب ها : دانلود رایگان مقاله آشنایی با UML , دانلود رایگان تحقیق آشنایی با UML , دانلود رایگان پژوهش آشنایی با UML , دانلود و خرید مقاله آشنایی با UML , خرید و دانلود مقاله آشنایی با UML , دانلود و خرید تحقیق آشنایی با UML , خرید مقاله آشنایی با UML

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر