امروز: دوشنبه 18 آذر 1398
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

آشنایی با فناوری DVD

آشنایی با فناوری DVD دسته: کامپیوتر و IT
بازدید: 1 بار
فرمت فایل: doc
حجم فایل: 252 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 20

امروزه بسیاری از فیلمها پیش از آنکه بر روی نوارهای ویدیویی قرار گیرند بصورت DVD عرضه می شوند زیرا علاوه بر دارا بودن حجم کافی ، هزینه نهایی استفاده از آنها پایین تر است

قیمت فایل فقط 7,700 تومان

خرید

آشنایی با فناوری DVD

امروزه بسیاری از فیلمها پیش از آنکه بر روی نوارهای ویدیویی قرار گیرند بصورت DVD عرضه می شوند زیرا علاوه بر دارا بودن حجم کافی ، هزینه نهایی استفاده از آنها پایین تر است.

از اینرو تحولی که DVD در صنعت فیلم ایجاد کرد را می توان با انقلابی مقایسه نمود که عرضه CD در دنیای موسیقی بوجود آورد. در این مقاله ابتدا ساختارDVD و سپس DVD Player معرفی می گردد تا بیش از پیش با این فناوری قدرتمند آشنا شوید.

● DVD چیست ؟

DVD دیسک هایی هستند همانند CD با این تفاوت که می توانند اطلاعات بسیار بیشتری را نسبت به انها ذخیره کنند. یک DVD با فرمت معمولی می تواند تقریبا هفت برابر بیشتر از یک CD اطلاعات را در خود ذخیره کند.

قیمت فایل فقط 7,700 تومان

خرید

برچسب ها : دانلود رایگان مقاله آشنایی با فناوری DVD , دانلود رایگان تحقیق آشنایی با فناوری DVD , دانلود رایگان پژوهش آشنایی با فناوری DVD , دانلود و خرید مقاله آشنایی با فناوری DVD , خرید و دانلود مقاله آشنایی با فناوری DVD , خرید مقاله آشنایی با فناوری DVD , دانلود مقاله آشنایی با فناوری DVD

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر