امروز: پنجشنبه 21 آذر 1398
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

اینترنت و خدمات مرجع

اینترنت و خدمات مرجع دسته: کامپیوتر و IT
بازدید: 1 بار
فرمت فایل: doc
حجم فایل: 28 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 26

چكیده در عصری كه ارزش اطلاعات روز به روز بیشتر شناخته می شود نیاز به ارائه خدمات مرجع كه بتواند اطلاعات مفید و مناسب را به نیازمندانش برساند اهمیت خاصی پیدا كرده است

قیمت فایل فقط 7,700 تومان

خرید

اینترنت و خدمات مرجع

چكیده:

در عصری كه ارزش اطلاعات روز به روز بیشتر شناخته می شود نیاز به ارائه خدمات مرجع كه بتواند اطلاعات مفید و مناسب را به نیازمندانش برساند اهمیت خاصی پیدا كرده است . تحولات فن آوری نه تنها تغییرات زیاغدی در راههای عرضه و دسترسی به اطلاعات وارائه خدمات مرجع به وجود آورده است بلكه نیازهای استفاده كنندگان اطلاعات را نیز متحول ساخته است .

در این مقاله سعی شده است چگونگی استفاده از یكی از امكاناتی كه تحت تاثیر فن آوری نوین به وجود آمده است یعنی اینتر نت مورد توجه قرار گیرد . اینتر نت به عنوان محمل و ابزار انتشار اطلاعات مربوط به كتابخانه و نیز دسترسی به اطلاعاتی كه دیگران در اختیار دارند مورد بحث است .

از آنجا كه برای عرضه اطلاعات مناسب باید نیازها را شناخت ، انواع نیازهای اطلاعاتی استفاده كنندگان از كتابخانه وانواع اطلاعاتی كه می توان از طری اینترنت به استفاده كنندگان رسانید نیز به طور خلاصه مورد بررسی قرار می گیرد . بالاخره به ویژگی هایی كه كتابداران مرجع در ارائه اطلاعات الكترونیك باید داشته باشند ، اشاره می شوند .

قیمت فایل فقط 7,700 تومان

خرید

برچسب ها : دانلود و خرید مقاله اینترنت و خدمات مرجع , دانلود رایگان مقاله اینترنت و خدمات مرجع , خرید مقاله اینترنت و خدمات مرجع , خرید و دانلود مقاله اینترنت و خدمات مرجع , دانلود مقاله اینترنت و خدمات مرجع , دانلود مقاله رشته کامپیوتر , دانلود رایگان مقاله رشته کامپیوتر

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر