امروز: یکشنبه 17 آذر 1398
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

امنیت و دستیابی به اطلاعات در یونیکس UNIX

امنیت و دستیابی به اطلاعات در یونیکس UNIX دسته: کامپیوتر و IT
بازدید: 1 بار
فرمت فایل: doc
حجم فایل: 38 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 61

مسئله امنیت و دستیابی به اطلاعات از وظائف مدیر سیستم UNIX است كه باید آن را انجام دهد در این فصل ساختار امنیتی و مسئله PASSWORD ( كلمه عبور) مورد بررسی قرار می گیرد هم چنین امكان دسترسی به فایلها از طریق استفاده كنندگان سیستم نیز بحث خواهد شد

قیمت فایل فقط 12,100 تومان

خرید

امنیت و دستیابی به اطلاعات در  UNIX

امنیت و دستیابی به اطلاعات در UNIX

مسئله امنیت و دستیابی به اطلاعات از وظائف مدیر سیستم UNIX است كه باید آن را انجام دهد. در این فصل ساختار امنیتی و مسئله PASSWORD ( كلمه عبور) مورد بررسی قرار می گیرد. هم چنین امكان دسترسی به فایلها از طریق استفاده كنندگان سیستم نیز بحث خواهد شد.

سیستم امنیتی UNIX

سیستم UNIX دارای سیستم امنیتی از پیش ساخته ای است . در سطح LOGIN ( ورود به سیستم ) ، یا پرسش PASSWORD , USER ID مسئله امنیت حاصل می شود.

هر USER ID در سیستم منحصر به فرد است. هر فردی دارای USER ID خاص خودش می باشد. با توجه به اینكه هر فردی با وارد شدن به سیستم می تواند USER ID را بدست آورد، درخواست كلمه عبور نیز  موجب بالا رفتن سطح امنیت می شود. باید از كلمات عبور مراقبت كامل شود. هیچ كس توانایی پیدا كردن كلمه عبور شما را ندارد.

قیمت فایل فقط 12,100 تومان

خرید

برچسب ها : دانلودو خرید مقاله امنیت و دستیابی به اطلاعات در UNIX , خرید مقاله امنیت و دستیابی به اطلاعات در UNIX , دانلود مقاله امنیت و دستیابی به اطلاعات در UNIX , خرید و دانلود مقاله امنیت و دستیابی به اطلاعات در UNIX , دانلود رایگان مقاله امنیت و دستیابی به اطلاعات در UNIX , دانلود رایگان پژوهش امنیت و دستیابی به اطلاعات در UNIX

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر