امروز: سه شنبه 8 اسفند 1402
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

مقدمه ای بر یادگیری ماشین

مقدمه ای بر یادگیری ماشین دسته: آمار
بازدید: 2 بار
فرمت فایل: pptx
حجم فایل: 4243 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 32

مطالعه و یادگیری در مورد مقدمه ای بر یادگیری ماشین در چشم انداز فناوری به سرعت در حال تحول امروز بسیار مهم است یادگیری ماشینی، زیرمجموعه ای از هوش مصنوعی، کامپیوترها را قادر می سازد تا از تجربه بدون برنامه نویسی صریح یاد بگیرند و پیشرفت کنند درک اصول یادگیری ماشینی افراد را مجهز می کند با ابزارهایی برای حل مشکلات پیچیده، تصمیم گیری مبتنی بر داده و

قیمت فایل فقط 52,000 تومان

خرید

مطالعه و یادگیری در مورد "مقدمه ای بر یادگیری ماشین" در چشم انداز فناوری به سرعت در حال تحول امروز بسیار مهم است. یادگیری ماشینی، زیرمجموعه ای از هوش مصنوعی، کامپیوترها را قادر می سازد تا از تجربه بدون برنامه نویسی صریح یاد بگیرند و پیشرفت کنند. درک اصول یادگیری ماشینی افراد را مجهز می کند. با ابزارهایی برای حل مشکلات پیچیده، تصمیم گیری مبتنی بر داده و توسعه راه حل های نوآورانه در صنایع مختلف.

علاوه بر این، آشنایی با تکنیک‌های یادگیری ماشینی، دانشجویان را قادر می‌سازد تا بینش‌های ارزشمندی را از مجموعه داده‌های گسترده استخراج کنند، و به آن‌ها اجازه می‌دهد الگوها و روندهایی را که در غیر این صورت پنهان می‌ماند، کشف کنند. این توانایی در پرداختن به چالش های دنیای واقعی، پرورش نوآوری و کمک به پیشرفت های علمی بسیار ارزشمند است.

به طور خلاصه، مطالعه «مقدمه‌ای بر یادگیری ماشین» به افراد این امکان را می‌دهد تا از پتانسیل داده‌ها استفاده کنند، نوآوری را هدایت کنند و کمک‌های قابل‌توجهی به دنیایی که به طور فزاینده‌ای به سیستم‌های هوشمند وابسته است، انجام دهند.

در این مجموعه سعی شده است تا خیلی کلی به مقدمات یادگیری ماشین پرداخته شود و اصطلاحات اولیه معرفی و تشریح شده است. این پاورپوینت برای ارائه اولیه و شرح مقدمات اولیه یادگیری ماشین بسیار مفید می باشد.

برخی از مطالب این فایل:

مقدمه

یادگیری ماشینی چیست؟

چرا یادگیری ماشین اهمیت دارد؟

چه زمانی باید از یادگیری ماشینی استفاده کرد؟

یادگیری ماشین چگونه کار می کند؟

انواع یادگیری ماشینی

1- یادگیری تحت نظارت

2- یادگیری بدون نظارت

3- یادگیری نیمه نظارتی

4- یادگیری تقویتی

چگونه بهترین مدل یادگیری ماشین را انتخاب کنیم؟

و..........

قیمت فایل فقط 52,000 تومان

خرید

برچسب ها : یادگیری ماشین , Machine Learning , تجزیه و تحلیل داده , Data Analysis , یادگیری نظارت شده , یادگیری نظارت نشده

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر