امروز: دوشنبه 10 آذر 1399
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

پاورپوینت بررسی انرژی بیوماس

پاورپوینت بررسی انرژی بیوماس دسته: برق
بازدید: 13 بار
فرمت فایل: pptx
حجم فایل: 3480 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 24

دانلود پاورپوینت با عنوان بررسی انرژی بیوماس در قالب pptx، قابل ویرایش و در حجم 24 اسلاید شامل دلایل عمده در توجه به ساختار انرژی بیوماس، كاربرد انرژی بیوماس، اشتعال مستقیم، مبدل گاز، زیست سوخت، نیروگاههای بیوماس، مزایا و معایب نسبی نیروگاه بیوماس، نیروگاههای زباله سوز بخاری، نیروگاههای گازی با سوخت خرده چوب

قیمت فایل فقط 16,500 تومان

خرید

مشخصات فایل:                                                                                  

عنوان: پاورپوینت بررسی انرژی بیوماس

تعداد اسلاید: 24 اسلاید

قالب بندی: پاورپوینت

فهرست مطالب:

دلایل عمده در توجه به ساختار انرژی بیوماس

كاربرد انرژی بیوماس

اشتعال مستقیم

مبدل گاز

زیست سوخت

نیروگاههای بیوماس

مزایا و معایب نسبی نیروگاه بیوماس

نیروگاههای زباله سوز بخاری

نیروگاههای گازی با سوخت خرده چوب

قسمتی از متن پاورپوینت:

بیوماس نوعی ماده آلی است که به وسیله گیاهان، اعم از گیاهان خاکی ( که در زمین می‌رویند) و گیاهان آبی ( که در آب می‌رویند ) و مشتقات آنها تولید می‌شود. بیوماس شامل گیاهان جنگلی و پس‌مانده‌های آنها ،‌گیاهانی که به خاطر محتوای انرژی شان در «مزارع انرژی»کاشته می‌شوند، و شامل کود حیوانی نیز می‌شود.
 به هر ماده آلی غیر فسیلی با منشأ حیاتی که بخشی از آن یک منبع انرژی زای قابل بهره برداری را تشکیل دهد، بیوماس گویند. انرژیهای بدست آمده از اغلب سیستمهای بیوماس را به عنوان انرژی تجدید پذیر به شمار می‌آورند.
بیوماس را می‌توان منبع انرژی تجدید پذیر تلقی کرد زیرا عمر گیاه تجدید می‌شود و هر سال به مقدار آن اضافه می‌شود. بیوماس را می‌توان شکلی از انرژی خورشیدی تصور کرد، چون که در واقع این انرژی در نتیجه فتوسنتز و رشد گیاهان حاصل می‌شود . هر وات ظرفیت آن 3-9/0 دلار سرمایه گذاری لازم دارد.

قیمت فایل فقط 16,500 تومان

خرید

برچسب ها : پاورپوینت بررسی انرژی بیوماس , بررسی انرژی بیوماس , آشنایی با انرژی بیوماس , كاربرد انرژی بیوماس , نیروگاههای بیوماس , مزایا و معایب نسبی نیروگاه بیوماس , دلایل عمده در توجه به ساختار انرژی بیوماس , نیروگاههای زباله سوز بخاری , نیروگاههای گازی با سوخت خرده چوب

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر