امروز: دوشنبه 29 مهر 1398
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

دانلود مقاله ترجمه شده دسکتاپ و پهنای کم باند برای محیط های نمایش داده شده مشترک

دانلود مقاله ترجمه شده دسکتاپ و پهنای کم باند برای محیط های نمایش داده شده مشترک دسته: کامپیوتر و IT
بازدید: 3 بار
فرمت فایل: pdf
حجم فایل: 461 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 17

تشریح پهنای کم باند دسکتاپ و بخش ویدئویی

قیمت فایل فقط 9,900 تومان

خرید

فایل دانلودی فقط شامل فایل ترجمه شده با پسوند pdf بوده و فایل انگلیسی در آن موجود نمی باشد.

بخشی از ترجمه فارسی مقاله:

مقدمه:
فن آوری محیط های کاشی کاری ، نمایش با وضوح بالا در مقیاس صفحه نمایش توسط محققان بیان شده است ؛تشریح این سطوح از راه حل های ارائه شده به مجموعه داده ها این امکان را میدهد که سطح بالای محیط کاری و پشتیبانی روش های جدید و همکاری در بین استفاده کنندگان را مجسم کند.
چندین تکنیک برای پر کردن دفعات مشاهده شده در پیکسل های بالا با انواع مختلفی از داده ها وجود دارداما هنوز چالش هایی برای ارائه انواع بیان محیط کاشی کاری وجود دارد که شامل طیف گسترده ای از نرم افزار های دسکتاپ ، ابزار های جستجو که باهم مانوس هستند و به اشتراک گذاشتن منابع چندگانه همراه با تشریح محیط های بیرونی است.
هنگامی که پروژه هایی مانند Opti Portal ایجاد شدند که شیوه ای برای توسعه روش های مقرون به صرفه برای ارائه تکنولوژی دیوار که هدفی جز، ارائه کالا و بیان تطابق گستره ی بخش های محیطی مورد نیاز نداشت ، در حالیکه هنوز تعدادی از استفاده کنندگان به آن دسترسی پیدا نکرده اند که بتوانند برای آشنایی کامل با آن داده های مورد نیاز را تجسم کنند ؛ و مزایای آن : راه حل های توسعه دیوار و راه حل های ضروری و موقت که به بیان تجسم قابلیت چند بخشی مورد نیاز محققان را تحت پوشش قرار میدهد را شامل میشود.
تاکنون راه حل های مناسب و مسنقیم برای جریان های کنترلی محتوا و نیزبیان مشکلاتی که در فرمت غیر فشرده ارائه شده است ؛ و نیازمند اتصالات داخلی و پهنای باند بالاست.برای جریان های محدود که انواعی از ابزارهای محتوایی را توسعه می دهند پهنای باند بالا مورد نیاز است ؛ که راه حل های کلی و به روز بودن جریان های محتوایی را شامل می شود.
مشخصه این مطلب به توسعه بالا و سرعت شبکه وابسته است. هم اکنون یک چهارچوب جدید برای کنترل جریان های محتوایی چند بخشی محیط های صفحه نمایش با زمان تاخیر کمتر از H.264 ,و فشرده سازی ویدیوئی بیان شده است. استفاده از فشرده سازی ویدیویی در جریان های ویدیویی به طور قابل توجهی با کاهش پهنای باند مورد نیاز همراه است و منابع شبکه که شامل چندین جریان غیر فشرده را بیان میکند ، در واقع زمان واقعی قابلیت های ویدئویی در دسترس که در برگیرنده طبقه بندی های جدید با پهنای باند محدود و دستگاه های بی سیم مانند لپ تاپ است. تعدادی از این جریان های همزمان ویدئویی می توانند با بالاترین سرعت موجود ، زیر ساخت های های شبکه را افزایش دهد، که جریان های ویدیوئی همزمان این قابلیت را دارد که پهنای باند شبکه را تا Gbps 1 و به طور قابل توجهی کاهش دهند.
در واقع در این مقاله به بیان پیاده سازی کامل سیستم end-to-end (پایان برای پایان) برای بیان جریان های محتوایی و کاشی کاری دیوار دسکتاپ می پردازد. که در این مشخصه اغلب تشریح جریان های ویدیویی فشرده که شامل بخش های مختلف دیوار است را بیان می کند و شامل کسب طیف وسیعی ازمنابع و محتوا با زمان تاخیر بسیار کم رمزگذاری ویدئویی و کارایی ناهمگن حمل و نقل شبکه ای گسترده ، ویدئو ها و تجسم سیستم نمایش و کاشی کاری سیستمی است. همچنین در این مسئله به استفاده کنندگان این اجازه داده می شود که به صورت تغییر پویا موقعیت و تغییر اندازه هر ویدئو جریان ها را در هر نقطه بر روی کاشی کاری دیوار بدون وقفه نمایش دهند.
هم اکنون چهار چوبی برای پشتیبانی و نمایش انواع دسکتاپ و محتواهای ویدیویی ارائه شده است و این اجازه را به استفاده کنندگان میدهد؛ که برای تجسم و همکاری در نمایش کاشی کاری بر روی دیوار با صفحه نمایش متعارف ، دوربین های ویدیویی HD ، کنسول بازی های ویدئویی و هر نوع ابزاری که دارای خروجی های HDMI، و با رابط DVI است آزادی عمل بیشتری را بدهد .
در متن حاضر به بیان و تجزیه و تحلیل عملکردهای جریان ها که شامل جریان های غیر فشرده پیکسل RGB ، جریان های فشرده فریم و جریان های فشرده H.264می پردازیم.در واقع این تحقیق ما را قادر می سازد که با استفاده از سیستم های خارج از لاین این مطالب را نشان دهیم که جریان های ویدئویی فشرده H.264 و با بهبود بخشیدن به توان عملیاتی فریم ، رکود پایین end-to-end که به طور قابل توجهی نیاز به جریان های غیر فشرده RGB با کیفیت بالا و پهنای باند کمتررا در بر میگیرد و استفاده از روش فشرده سازی فریم که رقابت واقعی را توسعه می دهدپرداخته شده است.

قیمت فایل فقط 9,900 تومان

خرید

برچسب ها : دانلود تشریح پهنای کم باند دسکتاپ و بخش ویدئویی , تحقیق تشریح پهنای کم باند دسکتاپ و بخش ویدئویی , مقاله تشریح پهنای کم باند دسکتاپ و بخش ویدئویی

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر