امروز: دوشنبه 22 مهر 1398
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

ترجمه مقاله Forced convective cooling of a fin in a channel

ترجمه مقاله Forced convective cooling of a fin in a channel دسته: مکانیک
بازدید: 4 بار
فرمت فایل: zip
حجم فایل: 4472 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 50

ترجمه مقاله مرتبط با رشته مکانیک با عنوان ( Forced convective cooling of a fin in a channel) یا خنک کننده همرفتی اجباری از یک پره در یک کانال ، به همراه متن مقاله و ترجمه کامل

قیمت فایل فقط 29,700 تومان

خرید

ترجمه مقاله مرتبط با رشته مکانیک با عنوان ( Forced convective cooling of a fin in a channel) یا خنک کننده همرفتی اجباری از یک پره در یک کانال ، به همراه متن مقاله و ترجمه کامل در دو فرمت word , pdf .

قسمتی از ترجمه مقاله:

یک مطالعه عددی انتقال گرمای اجباری در یک کانال صفحه موازی افقی با پره عرضی واقع در دیوارپایینی کانال بررسی شده است. از طریق استفاده از یک تغییر و تحول گردابی تابع جریان، حل معادلات حاکم تبدیل برای سیستم با استفاده از روش کنترل حجم با شبکه غیر یکنواخت به دست می آید. اثرات عدد رینولدز، نسبت انتقال حرارت از پره به سیال،سطح مقطع پره، در نرخ انتقال حرارت از پره ارائه شده است.  نتایج نشان می دهد که نسبت بهینه پره مربوط به پره با افزایش عدد رینولدز نرخ انتقال حرارت حداکثر افزایش می یابد اما با  برای یک سطح مقطع پره ثابت کاهش می یابد.

علاوه بر این ،نسبت بهینه یک پره از این مطالعه برای سطح مقطع پره کوچکتر بدست می آید و رینولدز به روش راه حل های تحلیلی با فرض ضریب انتقال گرما ثابت گرایش دارد. در نهایت، سازگاری خوبی بین پیش بینی های عددی این مطالعه و سایر داده های تجربی وجود دارد.

قیمت فایل فقط 29,700 تومان

خرید

برچسب ها : پره انتقال گرمای اجباری کانال نسبت بهینه

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر