امروز: یکشنبه 17 آذر 1398
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

دانلود پاورپوینت شش سیگما

دانلود پاورپوینت شش سیگما دسته: مدیریت
بازدید: 7 بار
فرمت فایل: ppt
حجم فایل: 616 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 53

فایل پاورپوینت با موضوع شش سیگما در قالب 53 اسلاید قابل ویرایش

قیمت فایل فقط 9,900 تومان

خرید

چكیده بحث:

   سیر پیشرفت ابزارهای كیفیت، به فلسفه شش سیگما منتهی شده است كه راهی برای توسعه پتانسیل های سازمانی می باشد. یكی از مهمترین مباحث شش سیگما ، موضوع انتخاب پروژه های مربوطه می باشد. یك پروژه شش سیگما عبارت است از برنامه ریزی برای حل یك مشكل، كه دارای مجموعه ای از معیارها بوده بطوری كه می توانند بعنوان اهداف پروژه استفاده شوند و آنها را در جهت پیشرفت پروژه تحلیل كرد.

انتخاب پروژه های شش سیگما در حكم چیدن اولین ردیف آجر های یك دیوار است كه اگر بصورت علمی صورت گیرد، اثربخشی قابل ملاحظه ای در فاز اجرای پروژه شش سیگما عاید می سازد. در این مقاله به رویكرد های انتخاب پروژه های شش سیگما و مهمترین  فاكتور های مورد بحث در این حوزه پرداخته می شود.

مقدمه ای بر شش سیگما

امروه تلاش جوامع بشری در دنیای رقابتی به سر منزل نخواهد رسید ، مگر با بهینه نمودن راهكارها ، استفاده صحیح از زمان ، منابع مالی و نیروی انسانی ، در این راستا برای به حركت درآوردن چرخ های اقتصاد و صنعت باید تلاش و كوششمان را چند برابر كنیم تا بتوانیم در عرصه رقابت پیروز باشیم قرن بیست و یكم عصر صدم ها ، هزارمها و میلیونیم های ثانیه است و ما نیز باید با متدولوژی و رویكردهای پیشرو در علوم مهندسی ، انسانی ، پزشكی و ... آشنا شویم تا با كاركرد این علوم جدید در كشورمان پیروزمندانه قدم بر داریم و این مساله اتفاق نخواهد افتاد مگر اینكه آگاهی و دانش خود را در هر زمینه روز به روز فزون تر نمائیم و این مورد در جهان كنونی به سادگی امكان پذیر است  زیرا ما در جهانی زندگی می كنیم كه ابزارهای اطلاعاتی ، در دسترس همه افراد آن قرار دارد . ن منظور وجود دارد ، و از آن جمله روشها شش سیگما است .

قیمت فایل فقط 9,900 تومان

خرید

برچسب ها : دانلود پاورپوینت شش سیگما , پاورپوینت شش سیگما , شش سیگما , پیاده سازی رویکرد شش سیگما , مفهوم شش سیگما , چرخه شش سیگما

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر