امروز: یکشنبه 30 دی 1397
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

پاورپوینت طرح توجیهی كافی نت

پاورپوینت طرح توجیهی كافی نت دسته: کامپیوتر و IT
بازدید: 4 بار
فرمت فایل: ppt
حجم فایل: 8496 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 25

موضوع فعالیت كافی نت ارائه انواع خدمات شبكه ADSL ،آموزش اینترنت به طور خصوصی ،انواع دانلود( شامل نرم افزار و پروژه های دانشگاهی) انواع ثبت نام درسایتهای مختلف ،ارائه سیستم جهت اتصال اینترنت برای مشتریان و غیره

قیمت فایل فقط 9,900 تومان

خرید

مـقـدمـه :

افزایش روزافزون كاربرد رایانه در عصر حاضر ، منجر به ورود آن به حریم زندگی روزمرة افراد شده است .چنانكه امروزه بكارگیری كامپیوتر در زندگی عادی تنها معطوف به زمانی نیست كه صرف كار با یك دستگاه رایانه شخصی می‌شود بلكه با استفاده از هر یك از وسایل الكترونیكی منزل یا محل كار یا حتی رانندگی با خودرو ، مشغول بكارگرفتن یك یا چند پردازنده هستیم.

شكل گیری و گسترش شبكه جهانی اینترنت ، نقطه عطفی در تاریخ دانش بشری به شمار می‌آید . در حال حاضر با استفاده از امكانات وسیعی كه « وب » در دسترس قرار داده است، مفهوم « دهكده جهانی » بیش از هر زمان دیگری ملموس به نظر می رسد. با استفاده از این تكنولوژی، امكان ارتباط مستقیم از هر نقطه در جهان با هر نقطه دیگری بدون توجه به مسافت و ملیت فراهم آمده ، از دیگر سو منابع عظیم اطلاعاتی قابل دستیابی از اینترنت ، امكان پژوهش در مورد هر موضوعی را برای دانشجویان و دانش پژوهان فراهم نموده است.

چنین كاری بدون استفاده از اینترنت مستلزم سفرهای طولانی و متعدد به منظور استفاده از منابع اطلاعاتی در چهارگوشه جهان خواهد بود.

علیرغم وجود محسنات فوق الذكر ، استفاده از اینترنت مستلزم وجود امكاناتی از قبیل رایانه، خط تلفن یا خط مستقیم ماهواره ای می باشد . به منظور ایجاد امكان دسترسی همگانی به شبكه جهانی « كافی نت » ها به وجود آمده اند. كافی نت مركزی است كه با فراهم آوردن امكانات لازم برای استفاده از اینترنت، بهره گیری از چنین منبعی را برای عموم مردم ممكن می سازد. این مراكز علاوه بر این كه موجب افزایش سطح  علمی وعدالت اجتماعی می گردند با توجه به حجم روزافزون تقاضای كاربری اینترنت دارای توجیه مناسب اقتصادی نیز می باشند.

هدف  از ایجاد این طرح:

به این دلیل من این طرح را اجراء کرده ام که خودم در کافینتی در استان خراسان شمالی کار کرده ام.

و به خاطر علاقه ای که نسبت به این شغل دارم در آینده ای نه چندان دور این طرح را اجرایی خواهم کرد شاید به صورت گسترده نباشد ولی به صورت مبتدی اجرایی خواهد شود.

فعالیتهای اصلی كافی نت و شرایط بازار ورقیب

موضوع فعالیت كافی نت :ارائه انواع خدمات شبكه ADSL ،آموزش اینترنت به طور خصوصی ،انواع دانلود( شامل نرم افزار و پروژه های دانشگاهی...) انواع ثبت نام درسایتهای مختلف ،ارائه سیستم جهت اتصال اینترنت برای مشتریان و غیره

شرایط بازار :وجود كافی نتهای زیادی كه در سطح شهر وجود دارد روند سودآوری اینكار را مختل نخواهد كرد به دلیل اینكه احتیاج روزافزون جامعه به خدمات ارا ئه شده در اینترنت بیشتر می شود.

خلاصه طرح

قیمت فایل فقط 9,900 تومان

خرید

برچسب ها : طرح توجیهی كافی نت , فعالیتهای اصلی كافی نت , خدمات ارا ئه شده در اینترنت , فعالیت كافی نت , طرح كافی نت , شكل گیری و گسترش شبكه جهانی اینترنت , كاربرد رایانه

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر