امروز: چهارشنبه 26 دی 1397
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

دانلود تحقیق پوستر

دانلود تحقیق پوستر دسته: هنر و گرافیک
بازدید: 2 بار
فرمت فایل: doc
حجم فایل: 10 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 8

پوستر بیشتر از بیل برد به اطلاع رسانی می پردازد عرصه های كاربردی پوستر در مكان عمومی فضاهای داخلی كه مردم فرصتی برای خواندن پیدا می‌كنند پوستر اطلاعاتی مختصر و كامل به خواننده می دهد و این به طراحی حروف و رنگ آن بستگی دارد همین باعث شده حوزه های وسیعی را برای خلاقیت داشته باشد

قیمت فایل فقط 11,000 تومان

خرید

فهرست

اهمیت پوستر                    1

اهمیت رنگ در پوستر      1

حرارت رنگ                    2

رنگ های شاداب            3

رنگ های سالم              3

رنگ های مرتعشی         4

رنگ های هماهنگ         5

عمل رنگ                      6

اهمیت پوستر

پوستر بیشتر از بیل برد به اطلاع رسانی می پردازد. عرصه های كاربردی پوستر در مكان عمومی فضاهای داخلی كه مردم فرصتی برای خواندن پیدا می‌كنند. پوستر اطلاعاتی مختصر و كامل به خواننده می دهد و این به طراحی حروف و رنگ آن بستگی دارد. همین باعث شده حوزه های وسیعی را برای خلاقیت داشته باشد.

اهمیت رنگ در پوستر

جالبترین ویژگی هر پوستر مربوط به رنگ و تأثیرات آن در پوستر است. برای مثال رنگ سبز می تواند بسیار شدید و بی روح و یا بسیار جاندار و با احساس مشاهده گردد. می تواند عامل حركت یا بیان كننده بیماری و پوسیدگی باشد. از طرف دیگر می تواند بیانگر صلح و آرامش باشد و با طبیعت و روستا و طریقه سالم زندگی در پیوند باشد. همه رنگ های قابل رؤیت در این غنای ارتباط سمبلیك سهیم هستند. با این مثال روشن می گردد چگونه رنگ در پوستر جهت رسانایی پیام اضافه می گردد. و بنابراین بخش ضروری از طراحی است اما این زمانی تحقق خواهد یافت كه طراح رنگ های كاربردی را درك كند و در بیان آنها ساعی باشد.

یك طراح پوستر در بخش رنگ باید توجه به تراكم ارتعاش آن یا نرم و رنگ پریده بودن با درجه حرارت آن گرم است یا سرد یا میزان جذابیت آن برای بازار، باب روز است با ارزان و نقش آن پوستر به نسبت سنت و وابستگی به مدرن باید اطلاعاتی داشته باشد. رنگ ها ویژگی های مشخصی دارند و این ویژگی در خلال نوسانات مد كه جنبه های دیگر رنگ از قبیل مقبولیت و ثمرت را تحت تأثیر قرار می دهد هم چنان باقی ماندن این ویژگی هاست كه پیام رنگ را منتقل می كند.

هر رنگ باید با محتوای پوستر ارتباطی داشته باشد بنابراین به منظور هماهنگی در انتخاب رنگ در هر حالتی اعم از بیان هیجان انگیز با اخطار باید با هم مرتبط باشند.

حرارت رنگ

زرد، نارنجی، ارغوانی و صورتی كم رنگ از جمله گروه رنگ های گرم محسوب می شوند و رنگ های سبز و آبی در رده رنگ های سرد بشمار می‌آیند. گرچه هر طول موجی از رنگ های قابل رؤیت دارای درجه حرارتی است لیكن در مقابل رنگ های بسیار گرم رنگ های همانند زرد كم رنگ صورتی كم رنگ و با لاكی، خود را سرد نشان می دهند. در این حالت در مقابل رنگ های صورتی، زرد كم رنگ و لاكی كم رنگ، سبز چمنی می تواند گرم باشد. درجه حرارت رنگ در امر طراحی پوستر امر بسیار مهم است، ویژگی های سمبلیكی رنگ ها به سهولت قابل شناخت هستند. همه ما آگاهیم كه سبز روشن نشانه یا از آرامش و سكوت را منتقل می كند و آبی معانی آب و بهداشت را در ذهن تداعی می نماید. نارنجی و زرد اشاره ای به خورشید دارند

رنگ در پوستر می تواند جهت اشاره به مهربانی، ملایمت و مواظبت مورد استفاده واقع شوند. رنگ صورتی روشن – آبی و زرد اغلب با اشاره ای به رنگ خاكستری، اساس كاربرد این رنگ هاست.

 8 صفحه فایل Word  قابل ویرایش

قیمت فایل فقط 11,000 تومان

خرید

برچسب ها : رنگ های هماهنگ در پوستر , اهمیت پوستر , عمل رنگ در پوستر , رنگ های شاداب در پوستر , رنگ های سالم در پوستر , حرارت رنگ در پوستر , اهمیت پوستر

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر