امروز: دوشنبه 22 مهر 1398
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

پاورپوینت بررسی بام سبز درس تنظیم شرایط محیطی

پاورپوینت بررسی بام سبز درس تنظیم شرایط محیطی دسته: معماری
بازدید: 3 بار
فرمت فایل: pptx
حجم فایل: 7513 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 26

پاورپوینت بررسی بام سبز درس تنظیم شرایط محیطی

قیمت فایل فقط 9,900 تومان

خرید

پاورپوینت بررسی بام سبز درس تنظیم شرایط محیطی


بام سبز یکی از رویدادهای مهم و نوین شهرسازی به شمار می اید. که می تواند زندگی انسانها را به شرایط طبیعی نزدیک تر کند. بامهای سبز می توانند در بالا بردن کیفیت هوا و کاهش دمای متوسط شهرها موثر باشند.بام سبز در راستای معماری پایدار قرار دارد که می توان به این موارد اشاره کرد: کاهش مصرف انرژی- ذخیره انرژی- کاهش مصرف انرژی های فسیلی از دیگر موارد کاربرد : سکونتگاه حیات وحش- زیبا سازی فضای شهری- تامین بخشی از نیاز غذایی و... اما مهم ترین تاثیر ان در جلوگیری یا کاهش تغییر اقلیم می باشد.

vتاثیرات نامطلوب (بدکردن هوا، بالارفتن دما و جزیره های گرمایی) را میتوان توسط افزایش سبزه ها و گیاهان در سطح شهر درسقف ساختمانها کاهش داد. بعلاوه گیاهان و بوته های استفاده شده بر روی سقفها، میتوانند تا حد زیادی از تبادل حرارت اتاقها با محیط بیرون جلوگیری کنند vشهرهای امروزی علیه ساكنان و نابودی محیط زیست بشر به پیش می روند. بناهای كم ارتفاع همراه باغچه، جای خود را به بناهای چند طبقه و برج ها ی قارچ گونه ی بدون نمودی از طبیعت داده اند و نواحی مجاور بناها نیز، به كاربری هایی مانند جاده ها و یا پاركینگ ها اختصاص داده می شوند. از سوی دیگر برای كاهش هزینه ها و بدست آوردن سود بیشتر در ساخت بناها، درصد اختصاصی به محیط های  سبز به شیوه های مختلف به زیربنای كل بنا افزوده می شود .

قیمت فایل فقط 9,900 تومان

خرید

برچسب ها : پاورپوینت بررسی بام سبز درس تنظیم شرایط محیطی , پاورپوینت بام سبز تنظیم شرایط محیطی , پاورپوینت بررسی بام سبز , تنظیم شرایط محیطی , بررسی بام سبز درس تنظیم شرایط محیطی

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر